1000ks COVID-19 Antigen Rapid Test Kit (Swab) Safecare Biotech (Hangzhou) Co., Ltd (65Kč/Ks)

Kód: 1230
Proplácí pojišťovna
Značka: Safecare
160 000 Kč –59 %
Snímek obrazovky 2021 03 29 v 10.23.08
160 000 Kč –59 % 65 000 Kč 65 000 Kč bez DPH
Skladem (25 ks)

Rychlý test na antigen COVID-19 je určený pro samotestování pro detekci přímých nosních výtěrů nebo ze vzorku odebraných z nosohltanu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučené použití 

Výtěry z nosu

Chcete-li odebrat vzorek nosního výtěru, opatrně vložte výtěrový tampon do té nosní dírky, která vizuálně obsahuje více sekrece. Jemným otáčením zatlačte na tampon, dokud nedosáhnete odporu (méně než 2,5 cm do nosní dírky). Tampónem několikrát otočte proti nosní stěně a poté jej vyjměte z nosní dírky.

Výtěry z nosohltanu

Chcete-li odebrat vzorek z nosohltanu, opatrně vložte tampon do té nosní dírky, ve které je pod vizuální kontrolou více sekretu. Udržujte tampon jemně v blízkosti přepážky nosu a zatlačte tampon do zadního nosohltanu. Tamponem několikrát otočte a poté jej vyjměte z nosohltanu.

Jednorázový test k rychlé detekci antigenu SARS-CoV-2 u osob, které by mohly být zasaženy nákazou coronavirem Covid-19. SAFECARE COVID-19 Antigen Rapid testovací sada slouží ke kvalitativnímu zjištění antigenu nukleokapsidového proteinu z výtěrů z nosu nebo z nosohltanu a je určený pro použití během prvních 7 dnů od nástupu příznaků. Výsledek testu získáte do 15 minut.

Hlavní vlastnosti:

  • rychlá detekce přítomnosti antigenu SARS-CoV-2
  • pro testování výtěrů z nosu nebo z nosohltanu
  • pro testování na počátku onemocnění
  • do rukou zdravotním odborníkům
  • výsledek testu do 15 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.