Antivirová nanorouška z nanovlákna s aktivním stříbrem Růžová

Kód: 191
55 hodnocení
549 Kč –47 %
nano rouška
549 Kč –47 % 289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Rouška je vyrobena z NANOVLÁKNA s aktivním stříbrem a zabraňuje průniku různých virů. Na rozdíl od obyčejných roušek či po domácku šitých díky aktivnímu filtru PA6 se stříbrem zabraňuje průniku mikrobů a virů. Více info níže v popisku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antivirová nanorouška z nanovlákna s aktivním stříbrem a ochranou proti Covid-19

Opakovatelně použitelná. Roušku lze desinfikovat ručním praním v roztoku vody a isopropanolu (ev. ethanolu) v poměru 40:60 o teplotě do 50°C.

ROUŠKA JE VYROBENA Z TĚCHTO VRSTEV

  • 1. vrstva – látka s barvou/motivem
  • 2. vrstva – PP spunbond = nosná vrstva z netkané textilie pro nanovlákna a filtraci hrubých částic
  • 3. vrstva – aktivní filtrační vrstva NnF MBRANE PA6ag = filtrace jemných částic, bakterií a virů (98% účinnost na částice 400nm)
  • 4. vrstva – PP spunbond – krycí vrstva z netkané textilie pro nanovlákna = kontaktní vrstva na kůži

Rouška se skládá ze 4 vrstev – 2. až 4. vrstva jsou navrstveny na sebe již od dodavatele a jsou dodávány jako jedna látka (třívrstvý antivirový filtr s nanvlákennou membránou).

 
nanorouska-gif
 

ČTĚTE ZDE VÍCE INFO O MATERIÁLU: Zpráva od výrobce materiálu: Nový třívrstvý filtrační materiál, který je schopen zachytit viry ve speciální nanotextilii. Ůčinnou kombinací nové nanotextilie tak vzniká membrána, s filtrací 99,5% a schopností zahubit viry i bakterie díky obsahu stříbra. K dnešnímu dni se z tohoto materiálu vyrábějí funkční BreaSAFE respirátory s certifikací Anti-covid 19.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.