Lomina HCG Pregnancy Těhotenský test

Kód: 3660
Novinka
Značka: Lomina
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Rychlý test pro kvalitativní detekci lidského choriového gonadotropinu (hCG) v moči. Pouze pro diagnostické použití in vitro zdravotnickými pracovníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidský choriový gonadotropin (hCG) je glykoproteinový hormon produkovaný vyvíjející se placentou krátce po oplodnění. V normálním těhotenství lze hCG detekovat jak v moči, tak v séru nebo plazmě již 7 až 10 dní po početí. Hladina hCG dále velmi rychle stoupá, často přesahuje 100mIU/ml do prvního vynechání menstruace a vrcholí v rozmezí 100 000-200 000mIU/ml přibližně 10-12 týdnů těhotenství. Výskyt hCG jak v moči, tak v séru nebo plazmě brzy po početí a jeho následný rychlý nárůst koncentrace během časného růstu těhotenství z něj činí vynikající marker pro časnou detekci těhotenství.

Lomina Early Pregnancy Test je rychlý jednostupňový imunoanalytický test s laterálním průtokem ve formátu testovacího pásku pro kvalitativní detekci lidského choriového gonadotropinu (hCG) v moči, který pomáhá odhalit těhotenství. Test využívá kombinaci protilátek včetně monoklonální protilátky proti hCG, která selektivně detekuje zvýšené hladiny hCG. Test se provádí přidáním moči do hydrofilní tyčinky a získáním výsledku z barevných čar.

Použitelný biologický materiál:

Test je vyvinut a testován pro použití moči.       

Základní parametry, charakteristika a limity:

Doba provedení testu: 10 min

IVD kategorie: IVD ostatní
Senzitivita: 100% (95.0%CI: 47.9%-100%)
Specificita: 100% (95.0%CI: 96,5%-100%)
Přesnost: 100% (95.0%CI: 96,6%-100%) 

Interpretace výsledků:

POZITIVNÍ

Objeví se dva výrazné barevné proužky. Jeden proužek by měl být v kontrolní oblasti (C) a druhý v testovací oblasti (T). Jeden proužek může být světlejší než druhý; nemusí se shodovat. Tento výsedek znamená, že jste pravděpodobně těhotná.

NEGATIVNÍ

V kontrolní oblasti (C) se objeví jeden barevný proužek. V testovací oblasti (T) se neobjeví žádný proužek. Tento výsledek znamená, že pravděpodobně nejste těhotná.

NEPLATNÝ

Výsledek je neplatný, pokud se v kontrolní oblasti (C) neobjeví žádný barevný proužek, a to i v případě pokud se v testovací oblasti (T) objeví proužřek. Nejpravděpodobnější příčinou selhání kontrolní oblasti je nedostatečný objem vzorku nebo nesprávný postup. Zkontrolujte postup a opakujte test s novým testovacím páskem. Pokud problém přetrvává, okamžitě přestaňte testovací soupravu používat a kontaktujte místního distributora. 

Certifikace:

Lomina HCG Pregnancy test je schválen v souladu s 98/79/EC-IVD(in vitro diagnostický prostředek)

Upozornění:
Přečtěte si pozorně příbalový leták a postupujte přesně dle pokynů. V případě pozitivity testu bezprostředně informujte poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Zdravotnický prostředek je určen pro zdravotní pracovníky a je schválen v souladu se směrnicí Evropského parlamentu 98/79/EC-IVD (in vitro diagnostický prostředek). Zacházejte se vzorky jako s infikovaným odpadem. Odpad zlikvidujte v souladu s platnými normami.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.