Lomina LH Ovulační Test

Kód: 3657
Novinka
Značka: Lomina
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Lomina Ovulation LH Test je kompletní systém, který pomáhá předpovědět dobu ovulace a vrchol plodnosti. Právě v tomto plodném období je největší pravděpodobnost otěhotnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovulace je uvolnění vajíčka z vaječníku. Vajíčko pak putuje do vejcovodu, kde je připraveno k oplodnění. Aby došlo k otěhotnění, musí být vajíčko oplodněno spermií do 24 hodin po jeho uvolnění. Bezprostředně před ovulací tělo produkuje velké množství luteinizačního hormonu (LH), který spustí uvolnění zralého vajíčka z vaječníku. Tento „nárůst LH“ se obvykle odehrává uprostřed menstruačního cyklu. Lomina Ovulation LH Test je kompletní systém, který pomáhá předpovědět dobu ovulace a vrchol plodnosti. Právě v tomto plodném období je největší pravděpodobnost otěhotnění. Lomina Ovulation LH Test detekuje nárůst LH v moči, který signalizuje, že v následujících 24-36 hodinách pravděpodobně dojde k ovulaci. Test využívá kombinaci protilátek včetně monoklonální protilátky LH, která selektivně detekuje zvýšenou hladinu LH. Důležité: K nárůstu LH a ovulaci nemusí dojít ve všech menstruačních cyklech.

Použitelný biologický materiál:

Test je vyvinut a testován pro použití moči.       
 

Základní parametry, charakteristika a limity:

Doba provedení testu: 5 min

IVD kategorie: IVD ostatní
Senzitivita: 100% (95.0%CI*: 96.1%-100%)
Specificita: 100% (95.0%CI*: 98.7%-100%)
Přesnost: 100% (95.0%CI*: 99.0%-100%)

Interpretace výsledků:

POZITIVNÍ

 

 

Jsou vidět dva barevné proužky - proužek v testovací oblasti „T“ je stejný nebo tmavší než proužek v kontrolní oblasti „C“. To znamená, že pravděpodobně dojde k ovulaci za 24-36 hodin.

NEGATIVNÍ

 

Jsou viditelné dva barevné proužky, ale proužek v testovací oblasti „T“ je světlejší než proužek v kontrolní oblasti „C“ nebo v testovací oblasti „T“ není žádný proužek. To znamená, že nebyl zjištěn žádný nárůst LH a že by se mělo pokračovat v denním testování.

NEPLATNÝ

 

Výsledek je neplatný, pokud se v kontrolní oblasti „C“ neobjeví žádný barevný proužek, a to i v případě, že se v testovací oblasti „T“ proužek objeví. Postup byste měli zopakovat s novým testem.

Certifikace:

Lomina Ovulation LH Test je schválen v souladu s 98/79/EC-IVD (in vitro diagnostický prostředek)

Upozornění:
Přečtěte si pozorně příbalový leták a postupujte přesně dle pokynů. V případě pozitivity testu bezprostředně informujte poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Zdravotnický prostředek je určen pro zdravotní pracovníky a je schválen v souladu se směrnicí Evropského parlamentu 98/79/EC-IVD (in vitro diagnostický prostředek). Zacházejte se vzorky jako s infikovaným odpadem. Odpad zlikvidujte v souladu s platnými normami.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.