Multi drogový test 6v1 z moči

Kód: 3666
Novinka
Značka: Lomina
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Lomina Drugs of Abuse Test je sada drogových testů pro kvalitativní detekci následujících drog v moči: Amphetamine (LaD-Amp-Pro), Cathine (LaD-Cat-Pro), Cocaine (LaD-Coc-Pro), Heroin (LaD-Her- Pro), Morphine (LaD-Opia-Pro), Marijuana (LaD-THC-Pro).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amfetamin je látka patřící do skupiny silných sympatomimetik s terapeutickým využitím. Jedná se o chemicky příbuzné látky přirozeným katecholaminům lidského těla: adrenalinu a noradrenalinu. Vyšší dávky vedou ke zvýšené stimulaci centrálního nervového systému a vyvolávají euforii, bdělost, snížení chuti k jídlu a pocit zvýšené energie a síly. Kardiovaskulární soustava reaguje na amfetaminy zvýšením krevního tlaku a srdeční arytmií. Akutnější reakce vyvolávají úzkost, paranoiu, halucinace a psychotické chování. Účinky amfetaminů obvykle trvají 2-4 hodiny po užití a droga má v těle poločas rozpadu 4-24 hodin.

Použitelný biologický materiál:

Lomina Amphetamine Test je rychlotest založen na principu chromatografické imunoanalýzy pro detekci amfetaminu v lidské moči při hraniční koncentraci ≥ 1 000 ng/ml.

Základní parametry, charakteristika a limity:

Délka testu: 5 min

IVD kategorie: IVD ostatní
Senzitivita: >99,9% (95% CI: 89,7%-100%)
Specificita: >99,9% (95% CI: 94,6%-100%)
Přesnost: >99,9% (95% CI: 96,4%-100%)

 
 
 

Part B - Lomina Cathine test

 

Katinon, známý také jako benzoylethanamin nebo β-keto-amfetamin, je monoaminový alkaloid, který se nachází v keři Catha edulis (CAT) a je chemicky podobný efedrinu, katinonu, methKatinon a dalším amfetaminům. Spolu s amfetaminem, efedrinem, metamfetaminem a mefedronem patří mezi excitační amfetaminové psychiatrické drogy. Má silné účinky a potlačuje chuť k jídlu, široce se uplatňuje při depresi, únavě, obezitě, žaludečních vředech atd.

Použitelný biologický materiál:

 

Lomina Cathine Test je rychlotest založen na principu chromatografické imunoanalýzy pro detekci katinonu v moči při hraniční koncentraci 150 ng/ml.

Základní parametry, charakteristika a limity:

Délka testu: 5-10 min

IVD kategorie: IVD ostatní
Senzitivita: 90,5% (95% CI: 69,6%-98,8%)
Specificita: 97,3% (95% CI: 90,7%-99,7%)

 
 

Part C - Lomina Cocaine test

 

Kokain je silným stimulantem centrálního nervového systému a lokálním anestetikem. Zpočátku přináší extrémní energii a neklid, zatímco postupně vede k třesu, přecitlivělosti a křečím. Ve velkém množství kokain způsobuje horečku, apatii a potíže s dýcháním až bezvědomí.

Použitelný biologický materiál:

 

 

Lomina Cocaine Test je rychlotest založen na principu chromatografické imunoanalýzy pro detekci kokainu v lidské moči při hraniční koncentraci 300 ng/ml.

Základní parametry, charakteristika a limity:

Délka testu: 5 min

IVD kategorie: IVD ostatní
Senzitivita: >99,9% (95% CI: 91,2%-100%)
Specificita: >99,9% (95% CI: 94,0%-100%)
Přesnost: >99,9% (95% CI: 96,4%-100%)

 

Part D - Lomina Heroin test

 

Metadon je narkotický lék proti bolesti, který je určen k léčbě středně silné až silné bolesti. Používá se také při léčbě závislosti na heroinu (opiátech: Vicodin, Percolate, Morfin atd.). Perorální metadon se velmi liší od intravenózního metadonu. Perorální metadon se částečně ukládá v játrech pro pozdější použití. Intravenózní metadon se chová spíše jako heroin. Metadon je dlouhodobě působící lék proti bolesti, který vyvolává účinky trvající dvanáct až osmačtyřicet hodin. Metadon se využívá při léčbě drogově závislých jedinců na droze heroin. Dlouhodobé užívání metadonu (heroinu) vede k dlouhodobé a nákladné odvykací proceduře.

Použitelný biologický materiál:

 

 

 

Lomina Heroin (MTD) Test je rychlotest založen na principu chromatografické imunoanalýzy pro detekci metadonu v lidské moči při hraniční koncentraci 300 ng/ml. Tento test detekuje i další příbuzné sloučeniny, které jsou uvedeny v tabulce „Analytická specificita“ v návodu k použití.

Základní parametry, charakteristika a limity:

Délka testu: 5-10 min

IVD kategorie: IVD ostatní
Senzitivita: 98.9% (95% CI: 94.0-100%)
Specificita: 98.8% (95% CI: 95.6%-100%)

 

Part E - Lomina Morphine test

 

 

Opioidní analgetika tvoří velkou skupinu látek, které tlumí bolest tlumením centrálního nervového systému. Velké dávky morfinu mohou u uživatelů vyvolat vyšší míru tolerance a fyziologickou závislost a mohou vést ke zneužívání látky. Morfin se vylučuje nemetabolizovaný a je také hlavním metabolickým produktem kodeinu a heroinu. Morfin je v moči detekovatelný ještě několik dní po podání dávky opiátů.

Použitelný biologický materiál:

 

 

 

 

Lomina Morphine (MOP) Test je rychlotest založen na principu chromatografické imunoanalýzy pro detekci morfinu v lidské moči při hraniční koncentraci 300 ng/ml. Tento test detekuje i další příbuzné sloučeniny, lteré jsou uvedeny v tabulce „Analytická specificita“ v návodu k použití.

Základní parametry, charakteristika a limity:

Délka testu: 5-10 min

IVD kategorie: IVD ostatní
Senzitivita: >99,9% (95% CI: 91.8%-100%)
Specificita: >99,9% (95% CI: 93,7%-100%)
Přesnost: >99,9% (95% CI: 96,4%-100%)

 

Part F - Lomina Marijuana THC test

 

THC je hlavní účinnou látkou kanabinoidů (marihuany). Při kouření nebo perorálním podání vyvolává euforické účinky. Uživatelé mají zhoršenou krátkodobou paměť a zpomalené učení. U uživatelů se také mohou vyskytnout přechodné epizody zmatenosti a úzkosti. Dlouhodobé relativně intenzivní užívání může být spojeno s poruchami chování. Vrcholný účinek kouření marihuany se dostavuje za 20-30 minut a doba trvání je 90-120 minut po jedné cigaretě. Zvýšené hladiny metabolitů v moči se objevují během několika hodin po expozici a zůstávají zjistitelné 3-10 dní po kouření.

Použitelný biologický materiál:

 

 

 

 

 

Lomina Marijuana THC Test je rychlotest založen na principu chromatografické imunoanalýzy pro detekci 11-nor-Δ9 -THC-9 COOH (metabolit THC) v lidské moči při hraniční koncentraci 50 ng/ ml.

Základní parametry, charakteristika a limity:

Délka testu: 5-10 min

IVD kategorie: IVD ostatní
Senzitivita: 97,9% (95% CI: 92,5%-99,7%)
Specificita: 97,8% (95% CI: 93,7%-99,5%)
Přesnost: 97,8% (95% CI: 95,0%-99,3%)

 

 

Certifikace:

Lomina Drugs of Abuse Test je schválen v souladu s 98/79/EC-IVD(in vitro diagnostický prostředek)

Upozornění:
Přečtěte si pozorně příbalový leták a postupujte přesně dle pokynů. V případě pozitivity testu bezprostředně informujte poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Zdravotnický prostředek je určen pro zdravotní pracovníky a je schválen v souladu se směrnicí Evropského parlamentu 98/79/EC-IVD (in vitro diagnostický prostředek). Zacházejte se vzorky jako s infikovaným odpadem. Odpad zlikvidujte v souladu s platnými normami.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.