Nanovlákenný filtr do roušky - 2ks

Kód: 138
121 Kč –18 %
filtr nano 768x553
121 Kč –18 % 99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem (375 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

3PLY FILTER NANOSILVER® OCHRANA PROTI VIRŮM + BAKTERIÍM 

ÚČINNOST FILTRACE 92% pro částice velikosti  80-150 nm 

je vyroben z materiálu, ze kterého se také vyrábějí respirátory třídy FFP3. Nově vyrobený typ nanovlákenného filtru do roušek prošel přísným testováním a splňuje vysoké standardy pro ochranu. Je bez lepidel a pojiv. Je vhodnější než běžné látkové a bavlněné roušky. Lze použít jako vkládaný filtr do roušek/nákrčníků s kapsou. 

3ply-filter

Membrána funguje jako třívrstvý filtrační materiál. Vnější vrstva z netkané textilie zachytává velké nečistoty. Filtrační nanotextilii tvoří nekonečné nanovlákno z PA6 velikosti 200-600 nm, vyráběné zvlákňováním pomocí elektrospinningu. Je obohaceno o antibakteriální technologií nanosilver®. Vnitřní vrstvu tvoří opět netkaná textilie. Krycí vrstvy mají každá hmotnost 35 g/m2, celková plošná hmotnost membrány je 73 g/m2. Filtr je schopen zachytit viry s účinností 92% (pro částice viru SARS-CoV-2 velikosti 80-150nm) a díky obsahu stříbra likviduje také bakterie z úst. 

DOPORUČENÁ DOBA POUŽITÍ FILTRU V ROUŠCE 

Z hygienických důvodů doporučujeme 3PLY FILTER nanosilver® pro jednorázová použití. Účinnost jeho ochrany klesá s množstvím filtrovaného vzduchu. Proza timní zjištěná doba maximální ochrany je 4 až 6 hodin denně, maximálně 3 až 5 dní při provádění námi doporučeného ošetření. Při práci a sportu dochází ke zvyšování množství filtrovaného vzduchu a filtrační doba tak může klesat. Po krátkodobém použití filtru v místě s vyšším výskytem osob (nákupy, procházky atd. v pásmu 1 až 2 hodin) nedoporučujeme další použití filtru ani roušky bez ošetření z důvodu možné kontaminace! 

DOPORUČENÍ PRO OPAKOVANÉ POUŽITÍ 

Použitou roušku/nákrčník sundáváme s ochrannými rukavicemi nebo mik rotenovým sáčkem, navlečeným přes ruce. Vytáhněte filtr a vložte jej do označeného obalu na použité filtry. Ošetřete více filtrů najednou. Vložte je do nádoby (vyhraněného hrnce na tuto činnost) s horkou vodou a vyvařte při teplotě 70°C po dobu 20 minut nebo při 80°C po dobu 15 minut. Filtry při tepelné úpravě neskládejte, musí být naležato! Filtry usušte zavěšením za malý okraj. Roušku/nákrčník po vyvaření vyžehlete z obou stran a vložte nový nanofiltr

Pokud roušku nebo filtr ihned po sundání nevyvařujete, vložte ji bezpečně a opatrně do uzavíratelného plastového obalu, označeného POUŽITÉ. Před případnou kontaminací virem tak chráníte sebe i ostatní. 

Nevyvařujte filtr při teplotě nad 80°C. Viskóza z netkané textilie se uvolní a materiál zkřehne. Nedoporučujeme ohřívat filtry v mikrovlnné, horkovzdušné nebo pečicí troubě! 

Důrazně doporučujeme dodržovat výše uvedená doporučení. 

Protokol o provedeném testu účinnosti filtračního materiálu

Protokol_CZ_VZ

  •  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.