50ks Ochranný oblek OVERAL XL

Kód: 471
ZDARMAZDARMA 13 450 Kč –15 %
Oblek 50
13 450 Kč –15 % 11 450 Kč 9 462,81 Kč bez DPH
Vyprodáno (14 ks)

Ochranné obleky typu 5/6 ochraňují uživatele před částicemi nebezpečného materiálu (typ 5) a také před postříkáním chemickou kapalinou (typ 6).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní typy použití

Ochranné obleky typu 5/6 ochraňují uživatele před částicemi nebezpečného materiálu (typ 5) a také před postříkáním chemickou kapalinou (typ 6).

 

Omezení použití

Při odstraňování kombinézy vystavené kapalinám nebo nečistotám je třeba věnovat pozornost a zamezit kontaktu s nebezpečnými materiály. Není určen pro extrémně nebezpečné podmínky a toxické chemické látky. 

 

Jak nosit?

Předtím než si oblek navléknete, ujistěte se, že jste v čistém/sterilizovaném prostředí. Opatrně otevřete balení tak, abyste nepoškodili výrobek. Rozepněte oblek a navlékněte nejprve na nohy. Snažte se oblek příliš nepomuchlat a neponičit. Poté, co máte navlečený celý oblek, navlékněte si na hlavu kapucu(?) a zapněte zip. Odstraňte lepicí pásku na straně zipu a nalepte ji na kombinézu. Neskládejte. 

 

 

Skladování

Doporučujeme skladovat výrobek mimo sluneční záření, teplota mezi 15-25 °C.Pokud je výrobek skladován správně, doba použití je 3 roky od data výroby.

 

Recyklace

Nekontaminované produkty můžete vyhodit do směsného odpadu či třídit. S kontaminovanými produkty by mělo být zacházeno jako s nebezpečným odpadem a měly by být zlikvidovány v souladu s pravidly stanovenými zákonem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.