20Ks Výtěrový rychlotest z kraje nosu Edinburgh Genetics COVID-19 na zjištění přítomnosti koronaviru (60Kč/Ks)

Kód: 207
Proplácí pojišťovna
3 600 Kč –67 %
test vyterovy 20
3 600 Kč –67 % 1 200 Kč 1 200 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Výtěrový rychlotest od výzkumné laboratoře z Velké Británie

united-kingdom CE Europe WHO czech-republic

 

Prodáváme pouze KVALITNÍ testy z Velké Británie, které mají 99% SPECIFICITU a 98% CITLIVOST.

Kompletní testovací kit z kraje nosu umožňuje spolehlivé zjištění přítomnosti COVID-19 v těle, testování antigenu Sars-Cov-2 mimo laboratoř za 15 minut.

Edinburgh Genetics ActivXpress + COVID-19 Antigen Complete Testing Kit Nasal Swab | balení po 20ti kusech

  • Rychlý
  • Finančně efektivní
  • Snadné použití
  • Přesný

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBSAH BALENÍ
20x testovací kazeta (sterilně zabalená), 20x sterilní nosový výtěr, 20x zkumavka + 20x násadka pro přenos činidla do kazety, 2x kapátko s činidlem (pufrovací roztok).
Vše je zobrazeno na fotografii produktu.

RYCHLÝ

Výtěrový test z kraje nosu s českým návodem.Výsledky jsou k dispozici za 15 minut, což umožňuje rychlou izolaci pacientů a minimalizaci potenciální infekce.

FINANČNĚ EFEKTIVNÍ

Testování pomocí Edinburgh Genetics ActivXpress + COVID-19 Antigen Complete Testing Kit Nasal swab lze provést bez nákladného laboratorního vybavení.

SNADNÉ POUŽITÍ

Test lze provést s veškerým vybavením, které je součástí kitu. (Kromě lékařských rukavic) Výsledky mohou být interpretovány vizuálně bez nutnosti drahé čtečky.

PŘESNÝ

Naše spolehlivé testy Edinburgh Genetics ActivXpress + COVID-19 Antigen Complete Testing Kit produkují výborné výsledky v oblasti citlivosti a přesnosti, které přesahují standardy stanovené WHO, bez křížové reaktivity se sezónními koronaviry.

SOUHRN 

Nové koronaviry patří do rodu β. COVID-19 je akutní respirační infekční onemocnění. V současné době  jsou pacienti infikovaní novým koronavirem hlavním zdroje infekce; asymptomatičtí infikovaní lidé  mohou být také zdrojem infekce. Na základě současného epidemiologického šetření je inkubační doba  1 až 14 dní, nejčastěji 3 až 7 dní. Mezi hlavní projevy patří horečka, únava a suchý kašel. Nosní  kongesce, rýma, bolest v krku, myalgie a průjem byly pozorovány v několika případech. Standardní  doporučení pro prevenci šíření infekce zahrnují pravidelné mytí rukou, zakrývání úst a nosu při kašli a  kýchání. Vyhýbat se úzkému kontaktu s kýmkoli, kdo vykazuje příznaky onemocnění dýchacích cest,  jako je kašel a kýchání. 

PRINCIP TESTU 

Edinburgh Genetics ActivXpress + COVID-19 Antigen Complete Testing Kit je imunotest založený na sendvičové metodě využívající dvě protilátky na membráně, je to kvalitativní test pro in vitro diagnostiku. Kit je určen k detekci nukleokapsidového antigenu ze SARS-CoV-2 v nasofaryngeálním výtěru, orofaryngeálním výtěru nebo nosním výtěru od pacientů s podezřením na pozitivní COVID-19. Antigeny SARS-CoV-2 přítomné ve vzorku reagují s anti-SARS-CoV-2 protilátkou, kterou jsou potaženy částice v testovací kazetě. Směs pak migruje vzhůru po membráně kapilárním působením a reaguje s protilátkou potaženou v oblasti testovací linie. Pokud vzorek obsahuje antigeny SARS-CoV-2, tak v oblasti testovací linie se objeví barevný pruh. Pokud vzorek neobsahuje antigeny SARS-CoV-2, tak v oblasti testovací linie se neobjeví žádný barevný pruh, což indikuje negativní výsledek. Pro kontrolu celé metody se v kontrolní linii objeví barevný pruh, což znamená, že byl přidán správný objem vzorku a došlo k prosáknutí membrány.

SKLADOVÁNÍ 

• Kit skladujte při pokojové teplotě nebo v chladu (2-30 °C).
• Nezmrazujte.
• Doba použitelnosti kitu je 18 měsíců.

POUŽITÍ 

Edinburgh Genetics ActivXpress+ COVID-19 Antigen Complete Testing Kit je určen pro kvalitativní detekci antigenů ze SARS-CoV-2 (Severe Acute Respiratory Syndrome associated Coronavirus 2) v klinických vzorcích.

Pozitivní výsledek testu je třeba dále potvrdit kvantitativním testováním, negativní výsledek nevylučuje infekci SARS-CoV-2.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.