Česká nanorouška BATIST - 50 ks, 15 Kč / 1 ks

Kód: 131
939 Kč –19 %
Screenshot 2
939 Kč –19 % 759 Kč 627,27 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Unikátní zdravotnická rouška značky Batist české výroby s filtrem z nanovláken. Špičková filtrační účinnost proti bakteriím (BFE) 99,8 % i proti virům (VFE) 99,8 %. Univerzální velikost. Oblíbená u profesionálů – hasičů, policistů a zdravotníků, vhodná pro skutečnou ochranu i v běžném civilním životě.

Pokud Vás zajímá možnost spolupráce a nákup tohoto zboží za velkoobchodní ceny, kontaktujte nás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobnosti

Víte, že…

  • FFP2 respirátor má nejnižší povolenou celkovou účinnost 94 %, FFP3 respirátor musí mít celkovou účinnost dokonce 99 %. Naše nanorouška má bakteriální filtrační účinnost 99,8 %, je tedy nejen plně srovnatelná s respirátorem, její parametry jsou dokonce ještě lepší.
  • Částice větší než 0,3 mikrometrů hustým filtrem z nanovlákem vůbec neprojdou. Částice menší než 0,3 mikrometrů mají zase tak malou hmotnost, že nelétají přímo, ale narážejí do ostatních molekul, čímž vzniká tzv. Brownův pohyb. Ten označuje jev, kdy se částice neustále srážejí a díky tomu je směr jejich pohybu zcela náhodný. Pokud se dostanou k respirátoru či roušce, je vysoká pravděpodobnost, že zasáhnou filtrační vlákna a poté v nich zůstanou uvězněné.

Zatímco běžná ústenka zabraňuje šíření nákazy od nositele k lidem v jeho okolí, tato špičková nanorouška značky Batist zajišťuje také ochranu samotného nositele. Mimořádně kvalitní membrána z nanovláken je tak hustá, že dokáže zachytit skutečně i ty nejmenší částice s viry či bakteriemi. Díky tomu je její bakteriální i virová filtrační účinnost rekordní: 99,8 %.

Naše nanorouška české výroby je určena pro využití i v nejnebezpečnějších situacích, proto její kvality oceňují profesionální hasiči, policisté a pracovníci ve zdravotnictví. Jde o roušku jednorázovou, kterou je díky jejím vlastnostem možné srovnávat s velmi kvalitními respirátory. Skvěle chrání, svému nositeli však poskytuje pohodlí při nošení. Je velmi prodyšná, umožňuje tak snadné dýchání. I přes univerzální velikost perfektně sedne, a to díky vyztuženému ohybatelnému okraji a pohodlným gumovým poutkům.


Odborníci radí…

Při manipulaci s nanorouškou doporučujeme následující postup:

  • Nejprve si dobře umyjte ruce vodou a mýdlem.
  • Ruce si utřete a poté vydezinfikujte.
  • Vyjměte roušku z obalu.
  • Ujistěte se, že roušku držíte správně. Horní část roušky má vyztužený ohybatelný okraj.
  • Držte roušku za poutka, která přetáhněte za uši.
  • Vyztužený okraj vytvarujte podle svého nosu.
  • Přetáhněte spodní okraj roušky přes ústa a bradu. Pak už jen pohodlně a bezpečně dýchejte.

Složení:

Netkaná textilie polypropylen spunbond (vnitřní vrstva), vrstva z nanovlákna PVDF, netkaná textilie polypropylen meltblown, netkaná textilie polypropylen spunbond (vnější vrstva).


Filtrační účinnost:

Certifikát - filtrace virů ZDE:
Certifikát - filtrace bakterií ZDE:

Výrobek splňuje normu EN 14683+AC:2019


Výrobce:

Naše společnost Batist Medical působí na českém trhu již 30 let. Sídlo i výrobní závod leží v Červeném Kostelci. V našem moderním závodě vyrábíme špičkový zdravotnický materiál a dodáváme ho do nemocnic a zdravotnických zařízení nejen po celé České republice, ale i do více než 30 dalších zemí.
V roce 2020 jsme vyvinuli a spustili výrobní linku na nanoroušky a rozšířili jsme i naše výrobní prostory. Díky tomu jsme zajistili velké množství českých ochranných prostředků pro nemocnice, zdravotnický personál i pro širokou veřejnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.