Srovnání různých typů antigenních testů

Vybíráte z několika druhů antigenních testů? Seznamte se s jejich výhodami

Testování na přítomnost koronaviru v organismu se v průběhu pandemie stalo součástí každodenního života. Na tento účel se nejčastěji používají antigenní testy.

Na trhu je hned několik druhů. Zjistěte, jaké jsou jejich výhody, a vyberte si ten, který bude nejvíc vyhovovat vašim potřebám.

Výtěrové testy

Výtěrové rychlotesty z přední části nosu LEPU MEDICAL jsou neinvazivní, šetrné a praktické a slouží k odhalení přítomnosti antigenu koronaviru v klinickém vzorku. Výsledek je známý 15 minut po testování. Tyto testy vynikají vysokou přesností. Podle nové studie dosahuje jejich senzitivita až 95,06 %. Jejich použití je snadné a není k němu potřebný žádný přístroj.

Dalším výtěrovým testem, který najdete v naší nabídce, je antigen rapid test Safecare BIOTECH. Je vhodný zejména pro lidi, u nichž existuje podezření na nákazu koronavirem, a u kterých neuplynulo od nástupu příznaků více než sedm dní. Součástí testu je univerzální výtěrový tampon, který je vhodný nejen na výtěry z nosu, ale i na hluboký nosohltanový výtěr.

Neinvazivní test ze slin

Protože je tento druh testu neinvazivní a rychlý, je vhodný i pro děti. Výsledek je známý do 10 minut. Pomocí těchto diagnostických testů je možné díky použití rychlé imunochromatografické metody zjistit přítomnost antigenů koronaviru v lidských slinách. Jeho použití je jednoduché, a tak jej zvládne opravdu každý. Tyto testy vyrábí například firma JOYSBIO Biotechnology.

Testovací sada z krevního vzorku

Testovací sada z krevního vzorku Singclean® COVID-19 IgG / IgM slouží k detekci protilátek na Covid-19 v lidské krvi, plazmě a séru pomocí koloidního zlata. Je vhodný pro osoby s imunitní reakcí, jako je například teplota nebo kašel. Člověk, který má příznaky nemoci, si tak může snadno ověřit, zda se nakazil koronavirem nebo jde „pouze“ o klasické onemocnění.

Díky testu zjistíte také to, zda Covid-19 už překonali nebo zda se z něj uzdravujete. Pokud jste pořád nemocní, odhalí test ve vaší krvi protilátky IgM i IgG. To, že se uzdravujete, poznáte podle toho, že test v krvi identifikuje pouze protilátku IgG. Testy lze využít v nemocnicích i na místech, jako jsou školy, firmy, nebo vlaková nádraží. Nejsou ale vhodné na plošné testování osob bez příznaků, od jejichž kontaktu s nemocným uplynulo méně než sedm dní.

K výhodám testovací sady z krevního vzorku patří především snadné použití, spolehlivost a rychlost. Výsledky budete znát za 10 až 15 minut. Na našem e-shopu naleznete širokou nabídku antigenních testů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení