Prémiová nanovlákenná zdravotnická maska vás ochrání před viry i bakteriemi

Podzim je obdobím, v němž prudce stoupá výskyt virových onemocnění. Kromě klasické chřipky vás však může potrápit i Covid-19, nemoc, která způsobila celosvětovou pandemii.

Účinnou formu ochrany proti těmto nemocem představují roušky a respirátory. Po vypuknutí pandemie se jich na trhu objevilo nespočetné množství. Většina z nich vás před nákazou ochrání, ale jen některé z nich vynikají mimořádnou kvalitou a dalšími skvělými vlastnostmi, které bezpochyby oceníte.

Proč zvolit nanovlákennou masku od firmy NANO M.ON?

Jednou z těchto vysoce kvalitních ochranných pomůcek je i nanovlákenná zdravotnická maska od české firmy NANO M.ON. Důkazem toho, že se skutečně jedná o špičkový produkt, je také fakt, že se tato maska stala jednoznačným vítězem v testu MF Dnes.

Nanovlákenná rouška zachytí nejen 99 % virů a bakterií, ale také stejné procento prachu, smogu, pylů a alergenů. Kromě lidí ve vašem okolí dokáže navíc před případnou nákazou spolehlivě ochránit i vás. Svou účinnost neztrácí dokonce ani zvlhnutím. Výhodou je také delší garantovaná doba použitelnosti, která činí až 12 hodin. Rouška obsahuje NANO filtr.

Protože tyto roušky kromě toho, že jsou lehké a vzdušné, vynikají také podstatně vyšší prodyšností než běžné ochranné prostředky, jsou vhodné i pro alergiky a sportovce. To, že umožňují snadné dýchání, je příjemný bonus, který ocení v této době, kdy je nošení ochranných prostředků ve vnitřních prostorách povinností, opravdu každý.

Čtyři vrstvy nanovlákenné roušky

Maska neobsahuje žádné toxické látky a skládá se ze čtyř vrstev. První vrstvu tvoří netkaná textilie, po níž následuje předfiltr, který zajišťuje filtraci prachových polutantů. Další vrstvou je již zmiňovaný nanovlákenný filtr. Ten se stará o filtraci bakterií a virů, díky čemuž výrazně přispívá k ochraně vašeho zdraví. Poslední částí roušky je další vrstva netkané textilie.

Potvrzení účinků a certifikáty

Rouška NANO M.ON splňuje podmínky platného Mimořádného opatření Vlády České republiky pro ochranné prostředky. Její efektivita dosahuje úrovně FFP2 a podle některých kritérií ji dokonce překonává. Účinnost roušky potvrzuje zejména získání notifikace zdravotnického prostředku, kterou vydává Státní ústav pro kontrolu léčiv. Dalším důkazem jsou výsledky testů, které byly prováděny v nezávislé specializované laboratoři Nelson Labs.

Prémiovou nanovlákennou zdravotnickou masku NANO M.ON zakoupíte v e-shopu Prozdravotniky.cz, kde najdete i další ochranné pomůcky, které vynikají nejen vysokou účinností, ale i designovým a stylovým vzhledem. Veškeré zboží na e-shopu je skladem, zásilky jsou expedovány rychle a při nákupu nad 2500 Kč neplatíte poštovné ani balné.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení